Przed nami targi mody, zabawek i akcesoriów dla dzieci

Targi Trends4Kids już po raz piąty w TAURON Arenie Kraków 21 listopada 2021 r. (niedziela), w godz. 10:00-17:00, zapraszamy przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

 

Rodzice skorzystają z bogatej oferty i atrakcyjnych rabatów. Najmłodsi Goście będą mogli bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie kolorowo, aktywnie i inspirująco. Warsztaty dla dzieci będą realizowane przez cały dzień w „Strefach Zabawy”. Udział w zajęciach nie wymaga rezerwacji.
Dla przyszłych rodziców przygotowany zostanie bogaty program prelekcji i warsztatów, w jakich będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin, związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

 

Dla organizatorów jest szalenie ważne, by najmłodsze pokolenie wyrastało w świadomości ekologicznej, bo dzisiejsze wybory wpłyną na to, w jakim świecie przyjdzie żyć naszym dzieciom, gdy dorosną. Będą edukować i pokazywać w jaki sposób małymi krokami zmieniać codzienne nawyki, by zadbać o lepsze jutro dla nas i naszej planety. Na najmłodszych Gości czekają ciekawe zajęcia upcyklingowe. Rodziców odwiedzających wydarzenie i wystawców biorących udział w targach organizatorzy także będą starali się zarażać ideą less waste i pokazywać jak stać się eco friendly.

 
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *