Klaudia Marchewka z Nowej Huty uczestniczką Big Brothera

Biega, rapuje, jeździ karetką. Zawsze chciała mieć starszego brata, ale trafił jej się młodszy - tak mówi o sobie 25-latka, która zamieszkała w domu Wielkiego Brata. Program został reaktywowany po ponad 10 latach.
Pełna energii nowohucianka nie boi się wyzwań. Aktualnie zajmuje się m.in. transportem osób między szpitalami. Wcześniej pracowała w parku trampolin. Uwielbia biegać, startuje w różnych imprezach sportowych. Zaczęła biegać dla fundacji rak and roll, po to, żeby oddać włosy dla tej fundacji na pomoc dla podopiecznych. Klaudia jeździ również na motocyklu.

 

 

Stara zasada zostaje – mieszkańcy Domu Wielkiego Brata będą się nominować do opuszczenia programu. O tym, kto będzie musiał opuścić dom Wielkiego Brata, zdecydują widzowie. W każdą niedzielę o 20:00 pokazywany będzie odcinek na żywo, w którym dowiemy się, kto zakończy przygodę z programem. Warto zaglądać na stronę programu, bo będą się tu pojawiały głosowania dotyczące zadań, które będą musieli wykonywać uczestnicy

 

W programie duże znaczenie ma także opinia widzów. Widzowie będą mogli głosować na uczestników nominowanych przez pozostałych mieszkańców domu. Głosy będzie można dodawać za pomocą SMS lub przez Internet.Dużą nowością jest także to, że widzowie będą mogli brać udział w tworzeniu scenariusza do programu. Na oficjalnej stronie programu znajdą się specjalne głosowania dotyczące zadań, które będą musieli wykonywać uczestnicy. Widzowie zyskają więc realny wpływ na losy bohaterów.

 

Big Brother będzie emitowany na stacji TVN 7 przez siedem dni w tygodniu. Każdego dnia o godzinie 20 będzie można zobaczyć kolejny odcinek programu. W każdą niedzielę, prócz pierwszej, obejrzymy nominacje w pokoju zwierzeń. W wyniku nominacji każdego tygodnia jedna osoba będzie musiała opuścić dom Wielkiego Brata. Od poniedziałku do czwartku o godzinie 23 specjalne, nocne talk- show, w którym będą występować ciekawi goście. W każdą niedzielę o godzinie 18 będzie podsumowanie tygodnia, emitowane w stacji TVN.
 

 

Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane