Z życzeniami i kalendarzem zamiast kominiarza przyjdzie strażak

Mieszkańców Przylasku Rusieckiego, Branic, Chałupek i okolicznych miejscowości w sobotę 7 grudnia spodziewać się mogą nietypowej wizyty. Z kalendarzem i życzeniami zamiast kominiarza, odwiedzi ich strażak. Za zebrane pieniądze zostanie zakupiony sprzęt strażacki.

Zgodnie z coroczną tradycją druhowie z  jednostki OSP Przylasek Rusiecki będą roznosić kalendarze strażackie na 2020 rok wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi.

 

Kalendarz nie ma swojej ceny, nie jest nawet powiedziane, że trzeba za niego płacić.  Jednak każda złotówka, którą druhowie zbiorą podczas akcji zostanie zagospodarowana.W zeszłym roku z zebranych środków udało się zakupić trójkąt ratowniczy, podnośnik do stabilizacji auta podczas wypadku i ubrania specjalistyczne.  Dzięki temu, nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza  jest najlepiej ubrana w tym rejonie – z dumą przyznaje Adam Zabłocki opiekun wydarzenia. W akcji oprócz drobnych datków, chodzi nam przede wszystkim o to, żeby mieszkańcy wiedzieli że jesteśmy i mogą liczyć na nas o każdej godzinie dnia i nocy. – dodaje strażak.

 
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *