Sparingi juniorów młodszych z Escola Varsovia

Do Kamienia-Rybnika 30 stycznia zawitał zespół juniorów młodszych Hutnika Kraków. Podopieczni trenera Grzegorza Staszewskiego rozegrali dwa sparingi z czołowym zespołem CLJ U-17 Escola Varsovia Warszawa.

Młodzi piłkarze grali 4 razy po 40 minut. W pierwszym spotkaniu gra była bardzo zacięta, a jedyny gol dla rywali padł po rzucie rożnym. Hutnicy na tle silnego przeciwnika wyglądali naprawdę bardzo dobrze.
W drugim meczu Escola wygrała już zdecydowanie, bo 4-0. Zdaniem szkoleniowca, w grze hutników było tym razem zdecydowanie więcej niedokładności.

 

Obydwa mecze toczyły się w bardzo trudnych warunkach, na zamarzniętej murawie, która momentami przypominała bardziej lodowisko niż boisko piłkarskie.
W najbliższą sobotę, o 8:30 rano, hutnicy rozegrają na własnym obiekcie następne sparingi – z AP Profi Zielonki, a w przyszłą środę zawitają do Chorzowa, by zmierzyć się z kolejnym silnym zespołem z CLJ – Ruchem Chorzów. 

Sparingi JM
I mecz: Escola Varsovia Warszawa – Hutnik Kraków 1-0
HUTNIK: Szewczyk – Kopeć, Gaweł, Kaczyński, Goncerz – Jakubowski – Madej, Łanecki, Piskorz, Pisarek – J. Ogarek
oraz Mróz, Podkowa i Kornaś

 

II mecz: Escola Varsovia Warszawa – Hutnik Kraków 4-0
HUTNIK: Nędza – Gruszkowski, Adamski, Musiał, Marcinkowski – Niemiec – Baran, Klimczak, Rakoczy, Tyrkalski – Żakieta oraz Kostka, D. Ogarek, Wojewoda, Wieczorek i Solecki

 

Źródło: nh2010.pl
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *