poniedziałek, 18 Styczeń 2021


Warning: Undefined array key 4 in /home/klient.dhosting.pl/imienniczek/imienniczek/public_html/index.php on line 23

Perełka dla kolekcjonerów. Znaczki pocztowe na 70 lat Hutnika

Zgodnie z obietnicą klub przygotował pierwszy gadżet dla członków Stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010, który niedostępny będzie w normalnej sprzedaży. Tą perełką jest arkusz znaczków Poczty Polskiej z okazji 70-lecia naszego klubu.

– Miło mi, że w roku jubileuszu oraz powrotu na poziom centralny po raz pierwszy w historii naszego klubu: Hutnik trafił na znaczki pocztowe. – mówi Artur Trębacz – prezes Hutnika – Kolekcjonerskie bloki znaczków dostępne będą jedynie dla członków stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010. Mam nadzieję, że dostęp do tak wyjątkowej jubileuszowej pamiątki będzie podziękowaniem za ich stałe wsparcie dla naszego klubu.

 

Na arkusz składa się dziewięć znaczków Poczty Polskiej o nominale A do 350g, dzięki nim wysłać można zatem klasyczny list nierejestrowany. Znaczki w arkuszu wydane są w 3 wzorach i składa się na nie 5 sztuk znaczków z herbem i oznaczeniem jubileuszu 70 lecia oraz po 2 znaczki z kapitanem drużyny Krzysztofem Świątkiem i z wypisanymi sukcesami piłkarskiej sekcji. Całość dopełniają napisy Hutnik Kraków 70 lat.Koszt arkuszu znaczków to 99 zł, a członkowie stowarzyszenia mogą zakupić je w limitowanej ilości: wspierający i dzieci – po 1 arkuszu, srebrni – do 2 arkuszy, złoty – do 5 arkuszy i platynowy – bez limitu liczbowego. Format arkusza to około 15×21 cm, dzięki czemu bez problemu dopasować można do niego ramkę, w której stanie się ozdobą każdej kolekcji i ściany naszego kibica.
W celu zakupu znaczków prosimy o kontakt mailowy: kibice@nh2010.pl. Zamówienia zbierane są do końca czerwca. Arkusze dostępne będą do odbioru w sekretariacie od 1 sierpnia.
Źródło: nh2010.pl
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane