Koniec z uciążliwą jazdą po betonowych płytach na ul. Igołomskiej

W poniedziałek, 6 lipca wprowadzone zostaną zmiany na ulicy Igołomskiej. Ucieszą one szczególnie kierowców – na dwóch odcinkach bowiem wyeliminowany zostanie objazd z płyt betonowych, ruch zostanie przełożony na nowo wybudowane odcinki ulicy.

6 lipca w dwóch miejscach ruch zostanie przełożony na nowo wybudowane odcinki jezdni:

 

  • pomiędzy przełączką ulicy Rzepakowej a wiaduktem kolejowym PKP (przy skrzyżowaniu ul. Igołomskiej z Czeczeńską) – odcinek jezdni południowej o długości ok. 1 400 m. Dzięki temu wyeliminowany zostanie uciążliwy dla kierowców objazd z płyt betonowych pomiędzy ul. Rzepakową a Narcyza Wiatra (okolice ul. Wyciąskiej). Po przełożeniu ruchu prace rozpoczną się na jezdni północnej.
 

  • pomiędzy objazdem tunelu drogowego T-09 (okolice ul. Wiewiórczej) a połączeniem z jezdnią wykonaną w ramach etapu pierwszego rozbudowy tej ulicy (rejon ul. Brzeskiej) – odcinek jezdni północnej o długości ok. 250 m. Po przełożeniu ruchu prace rozpoczną się na jezdni południowej.

 

Od środy, 1 lipca czasowo zniesione zostało ograniczenie do 3,7 m skrajni drogowej pod wiaduktem kolejowym, które obowiązywało od 28 kwietnia. Ograniczenie prawdopodobnie wróci za kilka miesięcy – drogowcy poinformują o tym w osobnym komunikacie.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane