Koniec wakacji w nowohuckim teatrze. Ludowy zaprasza na spektakle

Już od soboty, 1 sierpnia Teatr Ludowy zaprasza widzów na swoje spektakle. Po wakacyjnej przerwie znów będzie można zasiąść na widowni zarówno Dużej Sceny, jak i Sceny Pod Ratuszem.

W repertuarze między innymi doceniony na wielu festiwalach spektakl „Gdy przyjdzie sen” w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej oraz brawurowa inscenizacja dla najmłodszych – „Pippi” w reżyserii Maćko Prusaka. Wśród propozycji nie zabraknie również uwielbianych przez publiczność spektakli komediowych takich jak: „Via-gra” oraz niezmiennie aktualnych przedstawień „Wszystko o kobietach”, „Wszystko o mężczyznach”.Wszystkim, którzy zrezygnowali z zagranicznych wakacji polecamy podróże teatralne. Wśród destynacji między innymi Czechy i pełne absurdalnego humoru „Sarenki” w reżyserii Tomasza Swobody; Paryż z bohaterami „Kolacji dla głupca” Francisa Vebera oraz angielskie przedmieścia i karkołomny układ miłosny w „Akcie równoległym”.

 

Teatr Ludowy wierzy, że humor i komedia to dobra odpowiedź na niepewne czasy i jednocześnie zapewnia, że podchodzimy z największą powagą do rygorów epidemiologicznych.

 

Repertuar dostępny na www.ludowy.pl
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane