Kobieta namówiła czterech mężczyzn do pobicia byłego męża

Napastnicy zaatakowali 46-latka w okolicy ul. Centralnej w Czyżynach. Mężczyźni użyli wobec niego gazu, dotkliwie go pobili i zabrali należące do niego pieniądze, telefon komórkowy a także buty.

Zatrzymani odpowiedzą karnie za rozbój, grozi im do 12 lat więzienia. Do odpowiedzialności karnej pociągnięta zostanie również była żona pokrzywdzonego, która podżegała ich do popełnienia przestępstwa.

 

4 sierpnia br. w godzinach wieczornych 46-latek umówi się na terenie Nowej Huty na spotkanie ze swoją byłą żoną. Kiedy mężczyzna dotarł na miejsce okazało się, że zamiast byłej partnerki czeka na niego grupka czterech nieznajomych mężczyzn. Mężczyźni zaatakowali 46-latka, użyli wobec niego gazu, dotkliwie go pobili, a następnie zabrali mu telefon komórkowy, pieniądze w kwocie 500 zł oraz buty sportowe. Następnie pobiegli w kierunku jednej z ulic.Policjanci zatrzymali napastników. Zostali oni przewiezieni na Komisariat Policji VIII, gdzie funkcjonariusze przeprowadzili z nimi niezbędne czynności. Jak się okazało sprawa ma jeszcze jeden ciekawy wątek. Policjanci ustalili, że mężczyzn do dokonania rozboju namówiła 44-letnia była żona pokrzywdzonego. Kobieta chciała odzyskać dane, które miał na telefonie komórkowym jej były mąż. Kradzież telefonu wydawała się jej doskonałym sposobem na rozwiązanie problemu.

 

Czwórka mężczyzn odpowie za rozbój, jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 12. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego oraz zakazu opuszczania kraju. Natomiast 44-letnia kobieta usłyszała zarzut podżegania do popełnienia przestępstwa.
Polecane Video

Komentarze

Anna Weichhaus 18.06.21, 14:35:06

Wszystkie podziękowania dla dr Ibebho za promocję, którą otrzymałem z mojego biura, jeśli masz jakikolwiek problem Skontaktuj się z nim, aby mógł ci pomóc e-mail: dribebhoherbaltemple@gmail.com lub Whatapp: +2349134797469

(1) Jeśli chcesz, żeby twój ex wrócił
(2) jeśli nadal masz złe sny.
(3) Chcesz awansować w swoim biurze.
(4) Jeśli chcesz mieć własne dziecko.
(5) preparaty ziołowe
(6) Chcesz być bogaty.
(7) Chcesz związać swojego męża/żonę ze sobą na zawsze.
(8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej.
(9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić to, co chcą.
(10) Rozwiązanie sprawy ETC

Wszystkie usługi są gwarantowane w 100% i pojawiają się w ciągu 24-48 godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *