To już 30 lat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Zapraszamy na wspólne świętowanie

W lipcu nadarzą się trzy okazje do wspólnego świętowania jubileuszu 30-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Klub Jędruś, Jedność i Przystań pod Kasztanami zapraszają na ciekawe bezpłatne wydarzenia.

2.07. godz. 16.00-19.00, Ośrodkowy Kosmos Przygód Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c)

 

W Międzynarodowy Dzień UFO Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza wszystkich na kosmiczną przygodę, będącą częścią obchodów jubileuszu 30-lecia działalności Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. W programie rodzinnego wydarzenia znajdą się quizy, zabawy i warsztaty budowania konstrukcji nawiązujące do kosmicznej tematyki. Uczestnicy (bez względu na wiek) poznają ciekawostki dotyczące naszej galaktyki, dowiedzą się więcej o wyprawach kosmicznych NASA oraz sektorze prywatnych firm, które czynnie angażują się w eksplorację kosmosu. Z okazji jubileuszu zorganizowany zostanie konkurs wiedzy o Ośrodku Kultury Kraków- Nowa Huta i inne atrakcje, by wspólnie z mieszkańcami Wolicy uczcić ten wyjątkowy rok.

Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu Imprezy na trasie, realizowanego w ramach jubileuszu 30-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.
10.07. godz. 11.00-14.00, Przystanek Jędruś – Piknik osiedlowy Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)

 

Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta w ramach świętowania jubileuszu 30-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza na swoje podwórko! Po upalnej rowerowej rozgrzewce uczestnicy i uczestniczki jubileuszu będą mogli oddać się urokom letniej zabawy i odwiedzić legendarne miasto pod wodą. Na jeden dzień podwórko wokół Klubu Jędruś zamieni się ruiny zatopionego miasta, w którym odbędzie się wodna wersja gry w paintball. Na potrzeby gry i z szacunku do wody – źródła życia na naszej planecie Klub Jędruś będzie zbierać deszczówkę, która posłuży do zabawy. Spragnionym przygód uczestnikom i uczestniczkom trasy rowerowej zapewniona zostanie lemoniada, gry i zabawy na wolnym powietrzu oraz strefa relaksu.

Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu Imprezy na trasie, realizowanego w ramach jubileuszu 30-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

 

24.07. godz. 10.30-16.00, Przystań pod Kasztanami

 

Z okazji jubileuszu 30-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta Klub Pod Kasztanami zaprasza na warsztaty połączone z zabawami pod wspólną nazwą Przystań pod Kasztanami. Przemierzając rowerem szlak Velo Huta warto tak zaplanować jazdę, aby właśnie 24 lipca w godzinach 10.30-16.00 dotrzeć do os. Kościelniki i tam spędzić miłe przed lub popołudnie. Klub zaplanował moc warsztatowych atrakcji. Pokazy eksperymentów fizycznych i chemicznych, zabawy sportowe oraz okolicznościowe – jubileuszowe malowanie twarzy i sesja zdjęciowa, będą czekać na wszystkich, którzy w tym dniu dotrą do Klubu.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *