Krzysztof Zalewski 8 marca wystąpi na scenie NCK

W dzień kobiet Krzysztof Zalewski zaprezentuje swój nowy singiel „Wszystko będzie dobrze”.
Wszystko będzie dobrze” to nowy singiel Krzysztofa Zalewskiego, który promuje jego ostatni album „Zabawa”. Nowa płyta artysty to zbiór tanecznych, a jednocześnie nieco mrocznych utworów, które dopełniają życiowe i dojrzałe teksty 35-letniego mężczyzny. Jego piosenki od zawsze doceniane były nie tylko za znakomite aranżacje i organiczne brzmienie, ale również za poruszający i szczery przekaz.

 

Najnowsze utwory wokalisty skłaniają do refleksji i nawiązują do rzeczywistości, w której przyszło nam dziś żyć. „Wszystko będzie dobrze” – z tym przesłaniem artysta podczas koncertu przekaże nam mnóstwo pozytywnych wibracji.

 

Bilety do nabycia w cenie 130/150zł

 

 

W budynku NCK obowiązują:
Procedury bezpieczeństwa w Nowohuckim Centrum Kultury w czasie epidemii SARS-COVID-19
Uprzejmie prosimy o ich przestrzeganie oraz stosowanie się do instrukcji pracowników NCK.

 

Wejście na wydarzenie, możliwe jest po złożeniu oświadczenia o tym, że ten według swojej najlepszej wiedzy, nie jest się osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Wraz z oświadczeniem uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnianych danych osobowych w zakresie określonym w „Wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce”, pod rygorem odmowy wpuszczenia. Formularze oświadczenia dostępne są w zakładce DO POBRANIA oraz u pracowników obsługi widowni, którym należy wydać wypełnione i podpisane oświadczenie.
Oświadczenie o stanie zdrowia

Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *