Good Lood ogłosił podwyżkę cen. Porcja lodów 6zł

Znana i lubiana przez nowohucian sieć lodów Good Lood zapowiedziała podwyżki w zbliżającym się sezonie. Decyzję o wzrostach cen argumentuje podwyżką cen żywności i mediów.

 

Podwyżki z jakimi musi zmierzyć sie lodziarnia wynikają głownie z wzrostu kosztów pracy, wzrostu ceny mleka i śmietany o 11%, wzrostu cen gazu i prądu. Także cena wafli w których serwowane są lody wzrosła o 15%.

 

 

Przez ostatnich kilka tygodni analizowaliśmy możliwe rozwiązania, aby w dobie szalejącej inflacji nie podnosić cen naszych rzemieślniczych loodów. Niestety, po przeanalizowaniu i przeliczeniu cen surowców, energii elektrycznej, gazu, kosztów pracowniczych, nie jesteśmy w stanie utrzymać cen loodów na obecnym poziomie. – zakomunikował na facebooku Sławomir Wolf, założyciel sieci lodziarni Good Lood.

 

 

Cena porcji lodów wzrośnie zatem o 1 zł, a ceny loodboxów 0,5 kg i 1,0 kg odpowiednio o 3 zł i 5 zł. Ceny loodboxów oraz koszt dostawy w usłudze Good Lood Delivery nie ulegną na razie zmianie.
Nie ma bowiem drugiej takiej firmy, o rodzinnym kapitale, która rzemieślniczo produkuje naturalne loody i dostarcza je do 35 własnych punktów sprzedaży – żaden loodspot nie jest franczyzą. Jednocześnie nieustannie jesteśmy wierni naszemu credo, aby 5-gwiazdkowość przejawiała we wszystkich obszarach naszej firmy – od jakości naszych loodów, przez poziom obsługi po innowacje.
Na osłodę chciałbym wspomnieć, że szykujemy dla Was pyszne nowości. Już wkrótce do naszej oferty na stałe trafią loody bez cukru. Pracowaliśmy długo nad ich recepturami i jesteśmy dumni z efektu naszej pracy. Chcemy się zmieniać, podążać za nowymi trendami i odpowiadać na Wasze potrzeby. – podsumowuje Sławomir Wolf.

 
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane