Chciał ukraść 24 opakowania kawy, został zatrzymany przez policjantów

1 marca br. policjanci z Komisariatu Policji VII w Krakowie zatrzymali 29-latka podejrzanego o usiłowanie kradzieży 24 opakowań kawy. Mężczyzna za swoje przewinienie odpowie karnie. Nieuszkodzony towar wrócił do sklepu.

We wtorek, w ubiegłym tygodniu, około godz. 16.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Krakowie otrzymał zgłoszenie dotyczące tego, że jeden z bieńczyckich sklepów próbował opuścić mężczyzna z 24 opakowaniami kawy, za które nie zapłacił. 29-latek został złapany przez pracownika ochrony, który poinformował o zdarzeniu służby mundurowe. Na miejsce został skierowany policyjny patrol z Komisariatu Policji VII w Krakowie, w ręce którego przekazano złodzieja kawy. Funkcjonariusze porozmawiali z wyraźnie zdenerwowanym 29-latkiem, z pracownikiem ochrony oraz obejrzeli zapis z kamer monitoringu. Na nagraniu zarejestrowany został moment kradzieży. Policjanci zobaczyli na nagraniu jak młody mężczyzna wchodzi do sklepu, pobiera wózek, kieruje się z nim bezpośrednio do regałów z kawami, pakuje zgrzewki ze słoikami kawy i pospiesznie omijając kasy udaje się do drzwi wyjściowych, gdzie zostaje ujęty przez pracownika ochrony.
Mundurowi zatrzymali 29-latka i przewieźli do Komisariatu Policji VII w Krakowie. Mężczyzna nie chciał wyjaśniać jakie motywacje spowodowały, że próbował wywieźć ze sklepu tak dużą ilość kawy. 29-letni mieszkaniec Wzgórz Krzesławickich odpowie karnie za usiłowanie kradzieży. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

inf. Policja
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *