Bezpłatna minisesja fotograficzna na dzień kobiet w Czyżynach

Jednym z miejsc, które będzie celebrować kobiece piękno, jest Centrum Handlowe Nowe Czyżyny. Już 6 marca od godz. 10:00 do 16:00 panie będą mogły wziąć tam udział w niezwykłej wiosennej minisesji fotograficznej.

Tego dnia kobiety w każdym wieku, będą mogły pokazać swoje piękno bez retuszu i zapozować do zdjęcia, które następnie otrzymają na pamiątkę.

 

W specjalnym punkcie akcji będzie czekać sceneria jak z bajki, bo do fotografii będzie można zasiąść na huśtawce i na tle ścianki zdobionej tysiącami wielokolorowych kwiatów. Wykonanie zdjęcia będzie bezpłatne.

 

Przedstawicielka centrum przypomina, jak istotnym jest dziś podkreślanie różnorodności kobiecej urody, która pomimo różnych rozmiarów czy braku makijażu, powinna być powodem do dumy. Takich inicjatyw na szczęście nie brakuje, czego przykładem jest wciąż popularny nurt „body positive”, filozofia self-love czy kampanie społeczne walczące ze zjawiskiem body shamingu.
Chcemy pokazać, że każda kobieta niezależnie od metryki, typu sylwetki czy drobnych niedoskonałości, kryje w sobie unikalne piękno, dlatego powinna w pełni akceptować swoje ciało i cieszyć się nim. Taka sesja to także okazja, by zachęcić krakowianki do zrobienia czegoś tylko dla siebie, pomimo natłoku codziennych obowiązków czy zmęczenia – mówi Anna Brzozowska, przedstawicielka Nowych Czyżyn.

 

 

To nie koniec niespodzianek, na jakie liczyć można w krakowskim centrum handlowym. Każda z klientek, która wybierze się w sobotę na zakupy, otrzyma słodki upominek. Nie zabraknie także konkursów, w których do zdobycia będą atrakcyjne nagrody, m.in. zestawy kosmetyków, biżuteria, bielizna nocna, vouchery do sklepów, karty podarunkowe na zakupy w Nowych Czyżynach, piękne kwiaty czy drobne gadżety.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane