6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski: ruszyły zapisy internetowe

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń półmaratonu, który zostanie zorganizowany 13 października. Start odbędzie się na ul. Stanisława Lema - przed TAURON Areną Kraków, a meta będzie zlokalizowana na płycie głównej tej hali.

Do 31 lipca opłata startowa wynosi 70 zł. Od 1 sierpnia do końca przyjmowania zgłoszeń internetowych (1 października) wzrośnie do 100 zł, a w biurze zawodów (w dniach 11 i 12 października) będzie to 150 zł.

 

Ustanowiony został limit startujących – 12 000 zawodników. Lista zostanie zamknięta w momencie nadania numeru 12 000, po dokonaniu opłat przez 12 000 osób. W przypadku wyczerpania limitu, także w biurze zawodów zapisy nie będą już prowadzone.

 

Nowością jest możliwość zapisów grupowych dla drużyn, klubów, stowarzyszeń czy firm. Co najmniej 10-osobową grupę zgłasza w tym przypadku jej przedstawiciel. Musi on wysłać na adres e-mail: zapisy@zis.krakow.pl informację o nazwie zespołu, ilości zawodników wchodzących w jego skład oraz danych niezbędnych do wystawienia faktury proforma.Po zaksięgowaniu opłaty wpisowej organizator prześle wspomnianemu reprezentantowi grupy specjalne kody służące do rejestracji poszczególnych zawodników (którzy zapisują się indywidualnie, podając kody przekazane przez swojego przedstawiciela). Szczegóły można znaleźć w regulaminie 6. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego. Członkowie grupy pakiety startowe odbierają indywidualnie lub przez pełnomocnika.

 

Zgłoszenia internetowe przyjmowane są tutaj.

 

6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski wchodzi w skład projektu Korony Polskich Półmaratonów. Wraz z 18. PZU Cracovia Maraton i 13. PZU Biegiem Trzech Kopców tworzy również Królewską Triadę Biegową 2019.
Polecane Video

Komentarze

Sergey 18.10.19, 0:01:14

Bardzo dobra seria biegowa: http://androshchuk.com/krolewska-triada-biegowa, ponieważ dla mnie jest to całkowicie niemożliwe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane