Szpital im. S. Żeromskiego zaszczepi pół tysiąca nauczycieli klas IV-VIII

Dziś (22 lutego) rozpoczęły się szczepienia przeciwko covid-19 nauczycieli starszych klas. Pedagodzy otrzymują zastrzyki preparatem AstryZeneki.
W ubiegłym tygodniu w szpitalu zaszczepiło się 400 nauczycieli i 30 seniorów. Około 200 osób otrzymało drugą dawkę.
 

Otrzymanie szczepionki przez nauczycieli starszych klas nie oznacza jednak, ze młodzież będzie mogła wrócić do szkoły.

 

 

Nie uzależniamy powrotu do szkół od zaszczepienia nauczycieli, tak jak nie uzależnialiśmy powrotu do szkół klas I-III od zaszczepienia nauczyciel klas I-III. Decyzja o tym, czy kolejne roczniki uczniów wrócą do szkół, decyzja, która będzie podejmowana na najwyższym szczeblu przez premiera, zależy od wielu czynników, w tym od tego, co dziś dzieje się w szkołach, od tego, czy dziś nie rozprzestrzenia się koronawirus wśród dzieci i nauczycieli, od tego, jakie będą wyniki testów, które będą przeprowadzane w przyszłym tygodniu – wskazał na ostatniej konferencji minister edukacji Przemysław Czarnek.

 

W poniedziałek w Programie I Polskiego Radia szef resortu edukacji pytany o formę kształcenia od marca, poinformował, że o decyzjach w tej sprawie dowiemy się najpóźniej w środę.
 

Polecane Video

Komentarze

MRS FRANKA CREDIT 24.02.21, 14:41:33

Pozdrav svima vama želim koristiti ovaj medij da vam kažem o ovom opipljivom svjedocenju. Zajam sam dobio 1. sijecnja 2021. preko gospode Vldimire Franke, dala mi je zajam od 65,000 eura i bio sam sretan. Ako vam je potreban zajam za vaše najbolje kamate, možete ga dobiti po kamatnoj stopi od 3%. Obratite se njezinoj tvrtki putem e-pošte: vladimirafinancijskiinvestitor@yahoo.com

MRS FRANKA CREDIT 24.02.21, 14:45:20

Pozdrav svima vama želim koristiti ovaj medij da vam kažem o ovom opipljivom svjedocenju. Zajam sam dobio 1. sijecnja 2021. preko gospode Vldimire Franke, dala mi je zajam od 65,000 eura i bio sam sretan. Ako vam je potreban zajam za vaše najbolje kamate, možete ga dobiti po kamatnoj stopi od 3%. Obratite se njezinoj tvrtki putem e-pošte: vladimirafinancijskiinvestitor@yahoo.com[[[[[[[[[[[[[[[

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane