Sylwester w Nowej Hucie przyjazny osobom niepełnosprawnym

Tegoroczny Sylwester w Nowej Hucie jest imprezą przyjazną dla wszystkich. Osoby z niepełnosprawnościami będą mogły w pełni cieszyć się zabawą w specjalnie przygotowanych strefach – bezpiecznej przestrzeni doświadczania pozytywnych emocji.

W Nowej Hucie zostanie utworzona specjalna strefa – osoby z niepełnosprawnościami uzyskają lepszy widok na scenę dzięki podestom z miejscami do siedzenia.  Ułatwienia dają możliwość uczestniczenia w pełni w uroczystościach powitania Nowego Roku w samym sercu wydarzeń. Osobom z niepełnosprawnościami dotrzeć do strefy pomoże wyznaczony asystent, który również dopilnuje, by z udogodnień korzystały tylko osoby upoważnione. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca każdej osobie z niepełnosprawnością na platformie może towarzyszyć tylko jedna osoba wspierająca.

 

Sylwester w Nowej Hucie rozpocznie się o godz 21:00. Prowadzony będzie przez jednego z najbardziej uznanych polskich dziennikarzy muzycznych Hirka Wronę, który wcieli się w rolę didżeja na największej krakowskiej prywatce w nowohuckiej alei Róż. Potańcówka będzie zwieńczeniem obchodów 70. urodzin Nowej Huty.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane