Najpopularniejsza świnka ponownie na deskach NCK

Najpopularniejsza świnka na świecie schodzi z ekranów żeby już 27 stycznia na żywo spotkać się z dziećmi w Nowohuckim Centrum Kultury. Wśród piosenek, tańców i wspólnej zabawy widzowie będą świętować urodziny Peppy, pobawią się z nią w chowanego, a także przeżyją tytułową Wielką niespodziankę!

Fani Peppy, którzy śledzą jej przygody dzięki brytyjskiemu serialowi animowanemu, w styczniu będą mieli okazję spotkać się z nią na żywo.

 

Przedstawienie w reżyserii Gabriela Gietzky’ego, dedykowany jest najmłodszym widzom w wieku 2-6 lat. Kostiumy aktorów przygotowała Maria Kanigowska do złudzenia przypominają postaci z popularnej kreskówki.

 

Akcja spektaklu rozgrywa się w dzień urodzin świnki Peppy. Domownicy wraz z publicznością przygotowują prezent dla solenizantki. Peppa i jej brat George nie mogą odgadnąć, co czeka na nich w domu. Jakie przygody spotkają wesołą rodzinę Świnek? Na spektaklu nie zabraknie tańca, piosenek i zabawy. Dzieci zgromadzone na widowni będą rozmawiać z Peppą i jej rodziną, stając się częścią przedstawienia.

Spektakl odbędzie się w ramach Festiwalu Teatrów dla Dzieci 2020. Przedstawienie trwa 60 minut plus 15 minut przerwy. 

 

KLUB RODZICÓW: RODZICIELSKIE KOŁO RATUNKOWE – KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA

13 grudnia 2019 r., godz. 10.00 Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)   Bilet – 1zł   Klub Jędruś zaprasza na konsultacje dla rodziców dzieci w wieku 0-6 lat, podczas których psycholożka odpowie na pytania. Rodziców i opiekunów zachęcamy do wcześniejszego (do 6 grudnia) wysyłania pytań do specjalistki mailowo na adres […]

0 komentarzy

Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *