Najpopularniejsza świnka ponownie na deskach NCK

Najpopularniejsza świnka na świecie schodzi z ekranów żeby już 27 stycznia na żywo spotkać się z dziećmi w Nowohuckim Centrum Kultury. Wśród piosenek, tańców i wspólnej zabawy widzowie będą świętować urodziny Peppy, pobawią się z nią w chowanego, a także przeżyją tytułową Wielką niespodziankę!

Fani Peppy, którzy śledzą jej przygody dzięki brytyjskiemu serialowi animowanemu, w styczniu będą mieli okazję spotkać się z nią na żywo.

 

Przedstawienie w reżyserii Gabriela Gietzky’ego, dedykowany jest najmłodszym widzom w wieku 2-6 lat. Kostiumy aktorów przygotowała Maria Kanigowska do złudzenia przypominają postaci z popularnej kreskówki.

 

Akcja spektaklu rozgrywa się w dzień urodzin świnki Peppy. Domownicy wraz z publicznością przygotowują prezent dla solenizantki. Peppa i jej brat George nie mogą odgadnąć, co czeka na nich w domu. Jakie przygody spotkają wesołą rodzinę Świnek? Na spektaklu nie zabraknie tańca, piosenek i zabawy. Dzieci zgromadzone na widowni będą rozmawiać z Peppą i jej rodziną, stając się częścią przedstawienia.

Spektakl odbędzie się w ramach Festiwalu Teatrów dla Dzieci 2020. Przedstawienie trwa 60 minut plus 15 minut przerwy. 

 

Kiermasz Charytatywny dla Izabelki Michta

Data: 27 -28  czerwca 2020 r. od godz. 12:00 Miejsce: Zalew Nowohucki   Zapraszamy wszystkich ludzi dobrego serca na charytatywny kiermasz dla Izy, mieszkanki Nowej Huty, który odbędzie się 07.03.2020 w godz. 11:00 – 19:00 w siedzibie PAL – os. Na Skarpie 35.   Dziewczynka urodziła się z wadą w postaci przepukliny oponowo- mózgowej oraz […]

0 komentarzy

Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane