Piękne Anioły pomagają rodzinie z os. Oświecenia

Stowarzyszenie zajmuję się poprawą warunków życia ubogich dzieci. W ramach programu „Słoneczne pokoje” fundacja wyremontowała mieszkanie w Mistrzejowicach.

3,5 letniakami bliźniakami Lenką i Igorem opiekuje się babcia, jednocześnie mając pod opieką także swoją 13-letnią córkę. Sytuacja rodziny jest o tyle trudna ,że dzieci zmagają się z wieloma chorobami, Igor oczekuje na poważną operację serca.

 

Warunki w mieszkaniu z racji trudnej sytuacji finansowej nie były przystosowane do małych dzieci.

 

Stowarzyszenie dzięki zaprzyjaźnionej firmie Selvita która przekazała środki na pomoc wykonało szereg prac remontowych. Firma Muniak sp. z o. o. sp. k. , która od kilku lat profesjonalnie i bezpłatnie wykonuje remonty u  podopiecznych fundacji. Pracownicy tejże firmy wygładzili ściany, poprawili instalację elektryczną, pomalowali pokoje dla dzieci i położyli panele.

  

Pokoje po remoncie wyglądają wspaniale, przyjemna kolorystyka i solidne wykonanie.

 

– Obecnie czekamy na dostawę mebli i ostatnie szlify, które całkowicie zmienią wygląd pokoi dla Igorka, Lenki i Oliwii. Informuje Katarzyna Konewecka-Hołój, prezes Stowarzyszenia Piękne Anioły.

 

Każdą osobę która zechciałaby wesprzeć działalność stowarzyszenia zapraszamy do kontaktu stowarzyszenie@piekne-anioly.pl Szczególnie zachęcamy do współpracy firmy branży budowlanej, meblowej, tekstylii domowych.
Polecane Video

Komentarze

Darka 16.11.19, 13:13:55

A co robi matka dzieci?Bo też z nimi mieszka i tylko siedzi w oknie i jara fajki.
Jest to młoda dziewczyna zdolna do pracy.

Też matka 16.11.19, 19:44:26

A matka?Co to za matka?No ale skąd miała brać przykład?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane