Hutnik zremisował w sparingu z Wiślanami

Rozegrany w środę 10 czerwca na głównym boisku sparing Hutnika z Wiślanami Jaśkowice zakończył się remisem 4-4. Bramki dla Hutnika zdobyli Dawid Linca dwie, Abdallah Hafez i Patryk Kieliś z Orła Piaski Wielkie.

W pierwszej połowie Hafez trafił w poprzeczkę, a w drugiej połowie Linca po indywidualnej akcji wywalczył rzut karny, a następnie strzał z 11 metrów Lincy złapał golkiper zespołu z Jaśkowic. W Hutniku zagrało 6 testowanych, w tym środkowy pomocnik Kieliś, którego widzieliśmy już w piątek. Pozostali testowani to: bramkarz, prawy obrońca, dwóch stoperów i lewoskrzydłowy.

W środę 17 czerwca odbędzie się ostatnia gra podczas okresu roztrenowania. Rywalem Hutnika będzie Unia Tarnów. Mecz odbędzie się w Mościcach.