15 grudnia wspólne ubieranie choinki nad Zalewem Nowohuckim

Już w tę niedzielę nowohucianie zgromadzą się obok Grill maNHattan B.B.Q aby wspólnymi siłami upiększyć bożonarodzeniowe drzewko. Będzie kolędowanie, kiermasz i orszak Mikołajów.

Wspólne ubieranie choinki rozpocznie się w samo południe. Choinka zostanie przybrana ozdobami przygotowanymi przez mieszkańców, które 15 grudnia zawisną na nowohuckiej choince. Do akcji będą mogli dołączyć wszyscy chętni, którzy przygotują swoje ozdoby. Warto poświecić trochę czasu na przygotowanie pięknych ozdób, bo najpiękniejsze z nich będą nagradzane.

 

Około godz. 13:30 z zespołem Monterendo rozpocznie się wspólne kolędowanie. W międzyczasie będzie możliwość wsparcia fundacji Ukryte Skrzydła zakopując jedną z ozdób świątecznych na organizowanym kiermaszu. Z datków zebranych podczas małego jarmarku zostaną ufundowane ferie dla podopiecznych fundacji.

 

Nie zabraknie ciepłego poczęstunku od Grill maNHattan B.B.Q oraz zajazdu Cichy Gaik.  Można także przynieść coś od siebie – ciasto, sałatkę. Mile widziane są osoby samotne.

 
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *