Tężnia nad zalewem została już zalana solanką [ZDJĘCIA]

Wszystkie usterki na plaży są usuwane. Wadliwa konstrukcja na której były niektóre elementy, zostanie wymieniona w całości razem z odeskowaniem. Prace będą trwały w ciągu najbliższych dni. Wszystkie naprawy pokrywa wykonawca.

W niedzielę opublikowaliśmy artykuł ze zdjęciami jednego z naszych czytelników, który znalazł sporo niedoróbek na zrewitalizowanym terenie nad zalewem, w postaci poluzowanych desek czy brakujących śrub. Dziś Zarząd Zieleni Miejskiej zapewnia, że usterki zostaną naprawione przez wykonawcę.Z kolei teżnia, która powstała nad zalewem właśnie została zalana solanką. Trwają odbiory tego obiektu. Póki co solanka leje się całą dobę, żeby drewno odpowiednio nasiąkało- docelowo czynna będzie między 7.00 a 20.00.
Będzie jeszcze robione ogrodzenie i montowany monitoring. Tężnia będzie miała całodobową ochronę.

 

W najbliższym czasie ma zostać wykonane także ogrodzenie tężni. Wymieniona zostanie również nawierzchnia na alejkach przyległych do tężni oraz pozostałych w złym stanie technicznym wokół samego zalewu. Udostępnienie tężni oraz terenu przyległego do niej planowane jest na koniec maja lub początek czerwca.

 

Fot: ZZM
Polecane Video

Komentarze

Nhman 28.04.20, 22:11:26

No i fajnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane