Potrzebne maseczki i kombinezony dla Szpitala im. Ludwika Rydygiera

Kierownictwo "Rydygiera" apeluje do mieszkańców o pomoc finansową. W nowohuckiej placówce brakuje m.in. masek chirurgicznych, fartuchów i kombinezonów ochronnych, rękawiczek, gogli ochronnych, przyłbic ochronnych.
Na profilu facebookowym szpitala czytamy:

 

W związku ze szczególną sytuacją epidemiologiczną na terenie całego kraju, zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie naszej placówki w walce z koronawirusem, poprzez dostarczenie brakujących środków do ochrony osobistej. Dla personelu medycznego i Pacjentów potrzebujemy każdej ilości masek chirurgicznych i specjalistycznych (FP2 i FP3), fartuchów i kombinezonów ochronnych, rękawiczek, gogli ochronnych, przyłbic ochronnych oraz ochraniaczy na buty. Są one niezbędne byśmy mogli odpowiednio zabezpieczyć personel naszego Szpitala.

 

Prosimy o kontakt mailowy pod adresem rydygier@rydygierkrakow.pl lub telefoniczny: 12 64 68 502, 12 64 68 402, 12 64 68 210, 12 64 68 649. Wyżej wymienione środki można też od razu przekazać bezpośrednio do Szpitala. Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy. Zarząd i Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o.

 
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane