Odkryj Nową Hutę – bądź turystą w swoim mieście!

Muzeum Nowej Huty ponownie otwiera dla zwiedzających swoje wystawy „Mój drugi dom? Huta im. Lenina” oraz „Atomowa groza”. Już od 15 maja będzie można poznać kombinat z różnej perspektywy i dowiedzieć się, ile prawdy mają w sobie mity o nowohuckich schronach.

Muzeum Nowej Huty zaprasza do swojej siedziby na os. Centrum E 1. Trasa turystyczna „Podziemna Nowa Huta” pozostaje zamknięta do odwołania.

 

Muzealnicy przypominają o obowiązku posiadania maseczki na twarzy i zachowania dystansu od innych zwiedzających. Nowy regulamin zwiedzania jest dostępny tutaj.Odkryj Kraków na nowo!

 

W Starym Mieście można już odwiedzić Barbakan, Mury Obronne i Wieżę Ratuszową. W następnym tygodniu Muzeum Krakowa planuje otwarcie kolejnych oddziałów. W trosce o zapewnienie pełnego bezpieczeństwa zwiedzającym i pracownikom przygotowywane są nowe zasady zwiedzania.

 

Muzealna akcja „Odkryj Kraków” wpisuje się w miejską kampanię „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków”, ogłoszoną przez prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane