Najpopularniejsza świnka ponownie na deskach NCK

Najpopularniejsza świnka na świecie schodzi z ekranów żeby już 27 stycznia na żywo spotkać się z dziećmi w Nowohuckim Centrum Kultury. Wśród piosenek, tańców i wspólnej zabawy widzowie będą świętować urodziny Peppy, pobawią się z nią w chowanego, a także przeżyją tytułową Wielką niespodziankę!

Fani Peppy, którzy śledzą jej przygody dzięki brytyjskiemu serialowi animowanemu, w styczniu będą mieli okazję spotkać się z nią na żywo.

 

Przedstawienie w reżyserii Gabriela Gietzky’ego, dedykowany jest najmłodszym widzom w wieku 2-6 lat. Kostiumy aktorów przygotowała Maria Kanigowska do złudzenia przypominają postaci z popularnej kreskówki.

 

Akcja spektaklu rozgrywa się w dzień urodzin świnki Peppy. Domownicy wraz z publicznością przygotowują prezent dla solenizantki. Peppa i jej brat George nie mogą odgadnąć, co czeka na nich w domu. Jakie przygody spotkają wesołą rodzinę Świnek? Na spektaklu nie zabraknie tańca, piosenek i zabawy. Dzieci zgromadzone na widowni będą rozmawiać z Peppą i jej rodziną, stając się częścią przedstawienia.

Spektakl odbędzie się w ramach Festiwalu Teatrów dla Dzieci 2020. Przedstawienie trwa 60 minut plus 15 minut przerwy. 

 

STAN BRECKENRIDGE – koncert

22 sierpnia (sobota), g. 18.00, NCK   Wstęp bezpłatny!   tan Breckenridge jest pianistą jazzowym, naukowcem i autorem. Posiada doktorat z muzykologii, który zdobył na Claremont Graduate University w Claremont w Kalifornii, pełni także funkcję profesora wizytującego na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.   Występował i dawał prelekcje w Anglii, Francji, Niemczech, […]

0 komentarzy

Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane