Klockowe szaleństwo w Czyżynach

Z okazji Dnia Dziecka krakowskie Centrum Handlowe Czyżyny zamieniło się na dwa dni w imponujące Miasteczko LEGO. Dziś w zabawie brały udział dzieci ze szkół podstawowych.

 

Kilka tematycznych stref budowania z klocków, zbudowane rękami dzieci makiety miasteczek, konkursy na najbardziej kreatywnego budowniczego oraz możliwość spotkania postaci z krainy LEGO® – to tylko niektóre z bezpłatnych atrakcji, jakie czekają na najmłodszych w ramach obchodów Dnia Dziecka.

 

W programie wydarzenia znajdą się aktywności dla całej rodziny, w tym animacje dostosowane do dzieci w różnym wieku oraz ich zainteresowań. W specjalnie utworzonych strefach i makietach miasteczek najmłodsi mogą popuścić wodze fantazji i oddać się klockowemu szaleństwu budowania z klocków LEGO® wszystkiego tego, co podpowie im wyobraźnia.

 

Na dziewczynki czeka Miasteczko Heartlake, gdzie będą mogły spotkać Andreę, Emmę, Mię, Olivię i Stephanie, czyli paczkę radosnych, ciekawskich oraz nieco ekscentrycznych przyjaciółek znanych z serii LEGO® Friends, a także dzielić z nimi hobby takie jak muzyka, sztuka, sport, miłość do zwierząt czy przyrody.

 

Z kolei chłopcy trafią do Miasteczka LEGO® City, w którym poznają smak prawdziwej przygody i będą mieli możliwość wcielić się w bohaterów serii m.in. strażaka, policjanta, lekarza, pilota myśliwca czy badacza aktywnych wulkanów.Podczas wydarzenia zorganizowanego w CH Czyżyny nie brak również atrakcji dla maluchów. Najmłodsi mają dyspozycji „basen” wypełniony klockami LEGO® Duplo oraz setki kolorowych klocków, z których będą budować swoje pierwsze niepowtarzalne konstrukcje. Co więcej, podczas inspirujących ćwiczeń i wspólnej zabawy z rodzicami mogli poznać literki, cyfry, kształty i kolory.

 

– W weekend spełnimy marzenia wszystkich małych fanów układania, przenosząc ich do krainy przygód i ulubionych postaci, które towarzyszą im od najmłodszych lat. W piątek rano do wspólnego budowania zaprosiliśmy uczniów szkół podstawowych, natomiast po południu oraz przez całą sobotę zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami – wyjaśnia Marta Drzewiecka, Marketing & Customer Experience Manager w Newbridge Poland, firmy do której należy CH Czyżyny.

I dodaje: – To doskonała rozrywka dla całych rodzin, tym bardziej, że świat najpopularniejszych klocków to dla dzieci nie tylko wiele godzin kreatywnej zabawy, ale także nauka, m.in. rozwój umiejętności społecznych, motorycznych, przestrzennych oraz pozytywne wartości, które ze sobą niesie.

 

Atrakcje w ramach „Miasteczka LEGO” będą czekały na dzieci na pasażu CH Czyżyny. Start imprezy o godz. 11.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Zdj. CH CzyżynyPolecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane