Jeden z najbardziej prestiżowych festiwali tatuażu odbędzie się w Czyżynach

Tattoofest 8 i 9 czerwca zawita do hali Expo. To najstarsza, cykliczna impreza takiego formatu w kraju, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno ze strony topowych artystów jak i pasjonatów sztuki tatuażu.

Tattoofest to jeden z pierwszych i zarazem największych festiwali tatuażu w kraju, popularny nie tylko w Polsce, ale również w odległych zakątkach Europy. W roku 2006 gościliśmy niespełna 30 tatuatorów, w 2019 swoją obecność potwierdziło ponad 300. Krakowska konwencja daje możliwość podpatrzenia tatuatorów przy pracy, zdobycia tzw. „know how”, poznania niesamowitych osobowości, ale co najważniejsze – wytatuowania się u artystów, którzy na co dzień nie są osiągalni.Na Tattofescie nie ma miejsca dla nudy, dlatego też zaplanowanych jest wiele atrakcji – zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników. Dzieci zyskają swoją przestań do zabaw, natomiast rodzice zrelaksują się w ogródkach z napojami, skorzystają z bogatej oferty foodtracków oraz stanowisk gastronomicznych. Powstanie również strefa mody, na której wystawią się marki cechujące się taką samą kreatywnością jak tatuujący artyści. Chwilę oddechu w tym roku zapewnią różnorodne wystawy zdjęć, obrazów oraz grafik. Odbędą się również szkolenia dla adeptów sztuki tatuażu, jak i również premiera kolejnego albumu z najlepszymi polskimi tatuatorkami. Czas umilą też najlepsi DJ’e.

 

Stałe punkty konwencji Tattoofest to też konkursy na najlepsze tatuaże, wykonywane w sposób konwencjonalny jak i technikami tradycyjnymi, tatuowanie na bananie, koncerty, a także rozmaite pokazy. Wszystkie atrakcje będące częścią festiwalu, planowane są tak, aby co roku zaskakiwać czymś nowym.

 

Bilety na imprezę można zakupić TUTAJ
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane