Chodził z „pistoletem” i straszył ludzi

Strażnicy miejscy zatrzymali w niedzielę 14 kwietnia agresywnego mężczyznę na ul. Jagiełły na Wzgórzach Krzesławickich. Miał przy sobie pistolet na kulki, biały proszek i susz roślinny.

Agresywnego mężczyznę wymachującego przedmiotem przypominającym pistolet ujęli dziś po południu strażnicy miejscy. Został przez nich obezwładniony i zakuty w kajdanki. Wezwana na miejsce policja przejęła dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

 

Do zdarzenia doszło około 17.40 przy ulicy Jagiełły. Do patrolu straży miejskiej pełniącego służbę w tym rejonie podbiegł zdenerwowany mężczyzna. Stwierdził, że przed chwilą ktoś celował do niego i do innych osób z pistoletu. Dodał, iż napastnik zachowuje się agresywnie, prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
Strażnicy ruszyli we wskazanym kierunku i dostrzegli opisywanego człowieka. Ten na widok zbliżających się strażników schował do torby pistolet. Strażnicy polecili mu, by się zatrzymał i postępował zgodnie z ich poleceniami. Po chwili został przez nich obezwładniony, a na jego rękach pojawiły się kajdanki. W torbie, którą miał przy sobie znajdował się pistolet na kulki, a także zwitek z białym proszkiem i susz roślinny.

 

W rozmowie ze strażnikami mężczyzna przyznał, że pił dziś alkohol i zażywał środki odurzające, takie jak te, które są w torbie. Ponieważ nie uskarżał się na żadne dolegliwości i nie chciał wezwania na miejsce pogotowia, został przekazany patrolowi policji.

 

info/zdjecie: SMPolecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane