Apelują o pomoc w namierzeniu złodziei, którzy okradli FoodTrucki [ZDJĘCIA]

Właściciele dwóch Food Trucków zostali okradzeni w nocy z 26 na 27 kwietnia. Złodzieje zabrali dwie pufy z namiotu. Poszkodowani opublikowali w internecie zdjęcia z monitoringu i proszą o pomoc w namierzeniu sprawców kradzieży.

Poniżej apel poszkodowanych

 

Drodzy eNCeKowicze!

Prosimy Was o poświęcenie chwili na przeczytanie poniższego postu
Bardzo nam przykro, że musimy się do Was odzywać w takich okolicznościach, ale uważamy, że powinniście się dowiedzieć bo eNCeK Food Truck Park istnieje dzięki Wam, Waszym odwiedzinom i zaangażowaniu. Nie sądziliśmy, że po ponad roku prowadzenia naszego parku food trucków spotka nas taka sytuacja.

 

W nocy z piątku na sobotę (26.04-27.04) my i Pan Kumpir Nowa Huta zostaliśmy okradzeni. Sprawcy włamali się do naszego namiotu, a następnie ukradli 2 pufy, które kupiliśmy dla Waszej wygody aby móc przygotować wygodne strefy chilloutu na nadchodzące lato. Jesteśmy zasmuceni i zdruzgotani, że ktoś zgotował takie powitanie Kumpirowi na naszym placu zaledwie 3 tygodnie po otwarciu.



Nie możemy i nie będziemy tolerować takich zachowań, nie godzimy się na nie! W przygotowywanie eNCeKu wkładamy całe serce i pasję oraz chcemy aby ten food truck park był bezpieczny dla Was, Waszych dzieci, rodzin.

 

Na ten moment sprawa została zgłoszona na policję, natomiast my ze swojej strony zdecydowaliśmy się nie udostępniać tutaj dokładnych wizerunków sprawców oraz filmów z z monitoringu, a sprawcom dać szansę na zrehabilitowanie się i oddanie naszej własności. Zobowiązujemy się też do usunięcia i wszelkich nagrań, postów, zdjęć i wycofania zawiadomienia jeżeli sprawcy dobrowolnie się do nas zgłoszą. Jeżeli też ktoś z Was ‚rozpoznaje’ sprawców również prosimy o kontakt.

 

Nie zgadzajmy się na takie traktowanie, niszczenie własności i reagujmy gdy widzimy takie sytuacje, a nie tylko gdy nas bezpośrednio dotykają!

 




Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane