W domku letniskowym przy Lasku Mogilskim znaleźli amfetaminę, ecstasy i marihuanę

Policjanci zatrzymali 40-latka, u którego zabezpieczyli blisko 215 gramów substancji psychotropowych. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat więzienia.

W ubiegłym tygodniu, policjanci z Komisariatu Policji VIII na os. Zgody  wspólnie z kryminalnymi z komendy wojewódzkiej policji zatrzymali 40-letniego mieszkańca Krakowa, którego podejrzewali o posiadanie znacznej ilości narkotyków.  Funkcjonariusze w toku prowadzonych działań wytypowali mężczyznę oraz miejsce, w którym może on przechowywać substancje psychotropowe. Do zatrzymania 40-latka doszło na jednej z nowohuckich ulic.

 


Następnie kryminalni udali się z mężczyzną w okolice Lasu Mogilskiego, gdzie w pobliżu rzeki Wisły, w jednym z domków letniskowych miał przechowywać narkotyki. W trakcie przeszukania pomieszczeń policjanci zabezpieczyli łącznie 215 gramów środków odurzających tj. amfetaminę, ecstasy oraz marihuanę, a także dwie wagi elektroniczne, zgrzewarkę do folii i woreczki strunowe.

 

Na podstawie zebranych materiałów dowodowych mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokuratura zastosowała wobec niego także dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju.




Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *