Carlos Santana wystąpi w TAURON Arenie

Dziesięciokrotny zdobywca nagrody Grammy, trzykrotny Latin Grammy, mający swoje miejsce w Rock and Roll Hall of Fame – Carlos Santana ogłosił wiosenną trasę koncertową po Europie Miraculous 2020 World Tour! 17 marca 2020 r. będziemy mieli okazję posłuchać jego hitów w TAURON Arena w Czyżynach.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę 30.10.2019 o godz. 10:00 na Ticketmaster.pl i zakończy się 31.10.2019 o godz. 10:00. Bilety w regularnej sprzedaży dostępne będą od czwartku 31.10.2019 od godz. 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

 

Artysta wraz z zespołem zagra najpopularniejsze utwory z pięćdziesięcioletniej kariery muzycznej, poczynając od pamiętnego Woodstocku w 1969 roku, po „Supernatural” i nie tylko. Trasa będzie upamiętniać dwa bardzo ważne wydarzenia w karierze muzyka: 20 rocznicę jego przełomowego, wielokrotnie nagradzanego albumu „Supernatural” oraz 50 rocznicę jego arcydzieła „Abraxas”.

 

 

Carlos Santana oprócz swoich fantastycznych utworów z czasów Woodstock, czy Supernatural, podczas „Miraculous 2020 World Tour” zaprezentuje również – jak sam to nazywa: „hymny nowego jutra”. Zespół, w którym na perkusji gra żona Santany, Cindy Blackman Santana, wykona także pełne energii utwory z albumu „Africa Speaks” z 2019 roku, wyprodukowanego przez Ricka Rubina. NPR nazwał ją „najlepszą płytą od dziesięcioleci”, a New York Times powiedział, że „należy do najbardziej charyzmatycznych albumów w 50-letniej karierze Santany”.

 

Muzyka Carlosa Santany, poziom pasji i legendarny ładunek dźwiękowy wydobywający się z jego gitary to znak rozpoznawczy artysty. Od ponad pięćdziesięciu lat Carlos swoją wizjonerską siłą, przekracza gatunki muzyczne oraz granice pokoleniowe, kulturowe i geograficzne.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane