W Ogrodzie Świateł w Czyżynach w tym roku zagoszczą Smerfy!

Smerfy - bohaterowie znani i kochani przez pokolenia, przenoszą się do rzeczywistości w magicznym Ogrodzie Świateł w Czyżynach! Przygotujcie się na niezapomniane przygody wśród świateł, muzyki i edukacji, które czekają na Was od 27 października 2023 do 3 marca 2024.

Garden of Lights w Krakowie zaprasza na wyjątkową wystawę, która przeniesie Was w krainę Smerfów. To nie tylko gratka dla dzieci, ale także doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu z całą rodziną. Przygotowano liczne świetlne atrakcje, grywalizację z nagrodami i wiele innych niespodzianek.

 
Garden of Lights w Krakowie to magiczna ekspozycja, która także w tym roku oczaruje niezwykłymi świetlnymi efektami i muzyką. Wieczorna przechadzka pośród kultowej wioski niebieskich przyjaciół przyniesie wiele radości. Będzie można spodziewać się spotkania z ulubionymi postaciami, takimi jak Papa Smerf, wizyty w domkach Smerfów, koncertu meteorytów i innych niespodzianek. Nie zabraknie też Gargamela. Motyw przewodni tegorocznej wystawy to ekologia i zrównoważony rozwój. W trakcie spaceru po ogrodzie świateł, odwiedzający dowiedzą się, jakie małe zmiany w życiu codziennym mogą przyczynić się do dobra naszej planety. To nie tylko zabawa, to także cenna lekcja edukacyjna dla najmłodszych.

 

Warto również zabrać ze sobą aparat lub smartfon, ponieważ sceneria Smerfów jest niezwykle malownicza i wręcz prosi się o uwiecznienie na zdjęciach. To doskonały sposób, aby zachować wspomnienia z tej magicznej wizyty. Nie przegapcie tej niezwykłej wystawy, która trwa tylko do marca 2024 roku!
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *