Powstaje nowy plac zabaw w Bieńczycach

Plac zabaw w Bieńczycach zamienia się w krainę rycerskich legend i dziecięcych marzeń. Na osiedlu Jagiellońskiego 37 trwają intensywne prace nad doposażeniem ogródka jordanowskiego, który obiecuje stać się magicznym miejscem dla małych i dużych mieszkańców miasta.

Centralnym punktem nowego ogródka jest imponująca konstrukcja zamku, która z pewnością stanie się źródłem niezliczonych przygód. Wizja tej przestrzeni, gdzie rycerze i księżniczki ożywają w dziecięcej wyobraźni, jest sercem tego projektu. Czy to rycerz przybywający na ratunek uwięzionej w wieżyczce księżniczce, czy odważna księżniczka ratująca księcia – każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie.

Projekt łączy w sobie elementy nowoczesnego placu zabaw z motywami nawiązującymi do średniowiecznego rycerstwa. Zjeżdżalnie przypominające konie i inne elementy zabawowe zachęcają do aktywności fizycznej i kreatywnej zabawy. To idealne połączenie historii i zabawy, które pobudza dziecięcą wyobraźnię.

Po pełnych emocji przygodach, najmłodsi będą mogli odpocząć w „bocianim gnieździe”, czyli specjalnie zaprojektowanej strefie relaksu. Dodatkowo, nie zabraknie elementów małej architektury, takich jak ławko-huśtawki, które zapewnią komfort i wygodę. Projekt przewiduje także nasadzenia zieleni, co sprawi, że ogródek stanie się oazą spokoju i naturalnego piękna.

Mieszkańcy z niecierpliwością oczekują zakończenia prac.

 

Zdj. ZZM

 

Polecane Video

Komentarze

Za to nie wiecie w redakcji, w os Grębałów.. 27.11.23, 13:07:58

A wewnątrz osiedla Grębałów właśnie rodzi się pierwsza w historii osiedla.. trasa linii autobusowej. Czego nigdy wcześniej tam nie było. Właśnie przecieramy oczy z niedowierzaniem, bo trwa budowa całkowicie nowego przystanku na ul Kantorowicka, zaraz jak się zjedzie z Kocmyrzowska, to Szok. Szok. Jeszcze raz SZOK.

Nie do wiary, że to się dzieje naprawdę 27.11.23, 13:12:14

https://dzielnica17.krakow.pl/autobus-w-grebalowie-w-dniu-10-pazdziernika-2023r-mpk-krakow-wykonalo-przejazd-techniczny-uliczkami-osiedla-grebalow-mini-autobusem-wnioski-z-przejazdu-zostaly-przedstawione-na-spotkaniu-w-dniu/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane