Poszukiwana listem gończym za jazdę bez biletu

Katarzyna Mirga poszukiwana jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Brzegu do odbycia 5 dni zastępczej kary aresztu za wykroczenie polegające na nieuiszczeniu opłaty za przejazd koleją (art. 121 § 1 kodeksu wykroczeń). Mieszkanka Nowej Huty może uwolnić się od kary poprzez zapłatę grzywny.

 

23 -latka ostatni raz zamieszkiwała na os. Willowym w Krakowie.

 

Policja prosi o informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanej kobiety, kierować do Komisariatu Policji VIII w Krakowie pod numer tel. 47-83-52-910 lub pod numer alarmowy 112. Jednocześnie ostrzegamy, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub dopomaganie jej w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Równocześnie informujemy o zapewnieniu utrzymania tajemnicy co do osoby informującej.
Polecane Video

Komentarze

Jojo33 27.04.23, 10:58:36

Ciekawe, czy gdyby nie była Cyganką, też by wystawiono list gończy. Nie sądzę. To są kpiny z prawa.

Marija Magdalena 1.05.23, 0:55:58

Poruka: Pozdrav pozdrav svima. Moje ime je Marija Magdalena, samohrana sam majka 3 djece, želim podijeliti opipljivo svjedočanstvo o tome kako sam dobila zajam od 10,000 eura uz 3% od bogobojaznog čovjeka gospodina Mikea Andersona. Ako ste z ainteresirani za dobivanje zajma, obratite mu se, uvjeravam vas da je sigurno, hvala. Adresa e-pošte: (barrmikeanderson48@yahoo.com)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *