Pobierz darmowy bilet i weź udział w maratonie fitness!

Szukasz sportowych wyzwań? Masz dużo energii i chcesz ją pożytecznie wykorzystać? Weź udział w „Maratonie fitness – Forma na lata show”, który odbędzie się 11 czerwca w małej hali TAURON Areny. Pobierz bezpłatną wejściówkę na wydarzenie w ramach kampanii „Kraków w formie”. Liczba miejsc jest ograniczona.

Treningi i konsultacje

 

Każdy z uczestników otrzyma pakiet powitalny od miasta Kraków, klubu „Forma na lata” oraz sponsorów wydarzenia. Podczas całodniowej aktywności odbędą się trzy energiczne treningi, dopasowane do każdego poziomu zaawansowania – początkującego, średnio zaawansowanego i zaawansowanego. Będzie również możliwość skorzystania z konsultacji u trenera personalnego, fizjoterapeuty i dietetyka klinicznego.

 

Wydarzenie odbędzie się 11 czerwca o godz. 9.00 w małej hali TAURON Areny Kraków. To będzie świetna okazja, by zmotywować się do aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego trybu życia.
Pobierz bezpłatną wejściówkę.

 

W ramach miejskiej kampanii „Kraków w formie”, która zachęca mieszkańców miasta do aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego trybu życia, klub „Forma na lata” przekazał pulę bezpłatnych biletów. Część wejściówek zostanie przeznaczona właśnie na to wydarzenie, a część będzie można zdobyć m.in. podczas plenerowych imprez, zaplanowanych na 4–5 czerwca w trakcie Dnia Otwartego Magistratu.

 

Wejściówki pobierzesz klikając tutaj.

 
Program wydarzenia:

 

9.00–10.15 – rejestracja uczestników
10.30–11.30 – oficjalne rozpoczęcie, trening z gumami mini band – ćwiczenia dla wszystkich o różnych poziomach zaawansowania. Gumy mini band otrzymają osoby, które wykupią pakiet VIP. Będzie można również nabyć gumy na miejscu lub przynieść swoje
11.30–11.45 – przerwa
11.45–12.35 – Strong Nation – najnowszy trend w świecie fitness, to połączenie treningu siłowego i cardio w rytmach energicznej muzyki
12.40–13.30 – deepWORK – nowy wymiar treningu funkcjonalnego, opiera się na elementach czerpiących ze źródeł energii
13.30–14.00 – wspólne zdjęcia z teamem #formanalata

 

 

Trenerzy

Dominika Waksmundzka – fitness coach z 8-letnim doświadczeniem, właścicielka klubu Forma na lata
Patrycja Tarasiuk – instruktorka zajęć Strong Nation, wielokrotna prezenterka na maratonach Zumba Fitness
Anna Jędruch – trenerka zajęć Body&Mind, joginka, instruktorka zajęć deepWORK
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *