Od 21 października opcja skrętu w prawo na al. Bora-Komorowskiego

Od 21 października mieszkańcy w wyniku wprowadzenia zmiany w organizacji ruchu, kierowcy podróżujący ulicą Dobrego Pasterza w kierunku centrum Krakowa będą mogli skręcić w prawo na al. Bora-Komorowskiego. To zmiana wynikająca z reakcji na potrzeby mieszkańców Prądnika Czerwonego, którzy zgłosili swoje postulaty podczas protestów dotyczących projektu linii tramwajowej KST IV Meissnera-Mistrzejowice.

Projekt linii tramwajowej KST IV Meissnera-Mistrzejowice budził wiele kontrowersji i zaniepokojenia wśród mieszkańców Prądnika Czerwonego. Jednym z głównych problemów było utrudnione dotarcie do centrum miasta, a także znaczny wzrost ruchu na ulicach Ryszarda Barei i Lublańska. W odpowiedzi na te obawy, władze miasta podjęły działania mające na celu złagodzenie skutków tej inwestycji.
Najważniejszą zmianą jest teraz możliwość skrętu w prawo z ul. Dobrego Pasterza na al. Bora-Komorowskiego. Dzięki tej opcji, kierowcy przybywający od strony Mistrzejowic będą mogli ominąć korki na R. Barei i Lublańskiej. Jest to istotne ułatwienie, które pozwoli na płynniejszy przejazd przez tę część miasta.

 

Ta zmiana w organizacji ruchu jest ważnym krokiem w kierunku poprawy sytuacji na Mistrzejowicach. Nowa opcja skrętu w prawo z ul. Dobrego Pasterza na al. Bora-Komorowskiego ma na celu złagodzenie problemów związanych z ruchem drogowym, które pojawiły się w związku z inwestycją tramwajową.

 

Obecny układ przystanków pozostaje bez zmian.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane