Nowe koszulki meczowe Hutnika Kraków

W najbliższy weekend, spotkaniem w Katowicach z tamtejszym GKS, swoje zmagania w 2. Lidze wznowi drużyna Hutnika Kraków. Na kilka dni przed pierwszym wiosennym gwizdkiem, w poniedziałek, klub zaprezentował nowe koszulki meczowe. Wyboru wzoru koszulek dokonali kibice, ich wybór padł na model Tiger II przygotowany przez partnera technicznego firmę Joma.

Koszulki natychmiast trafiły również do sprzedaży w sklepie internetowym. Temu wydarzeniu towarzyszy dodatkowa akcja:
– Z każdej sprzedanej koszulki poprzez sklep internetowy, 10 zł. trafi do fundacji ratującej populację tygrysów na świecie – wyjaśnia Marcin Kądziołka, specjalista ds. marketingu PR w Hutniku – Ludzie bardzo lubią pożyczać od tygrysów ich nazwę, czy piekne kolory. No co dzień w wielu miejscach możemy zetknąć się z produktami wykorzystującymi w nazwie lub wyglądzie coś „tygrysiego”. Z naszej strony chcemy nie tylko brać, ale również dawać. Dlatego właśnie postanowiliśmy wesprzeć ratowanie populacji tygrysów na świecie. Mam nadzieję, że inni pójdą za naszym przykładem – dodaje.

 
Koszulki można zakupić poprzez sklep internetowy Hutnika. Całej akcji towarzyszy specjalnie przygotowany teledysk, za który odpowiadała Dominika Patoła, oraz sesja zdjęciowa autorstwa Marcina Kądziołki. Scenografię pomogła przygotować Dorota Rusiniak, a o charakteryzację zawodników zadbała Mary Sophie.

 

 

inf.http://www.nh2010.pl zdj. Marcin Kądziołka
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *