„Żeromski” wznawia zabiegi planowe. Wciąż jednak obowiązuje zakaz odwiedzin

Pierwsi pacjenci zostali już zoperowani. Placówka jest w pełnej gotowość i zapewnienia bezpieczeństwo zarówno dla personelu, jak i pacjentów. Przypominamy, że w szpitalu wciąż obowiązuje zakaz odwiedzin, rodziny jedynie mogą przekazać krewnemu niezbędne rzeczy, ubrania itd.

Kilka wskazówek o wznowieniu zabiegów:


Krok nr 1:
Kontaktujemy się telefonicznie z osobami, które mają wyznaczony termin zabiegu. Nasi pracownicy ustalają z pacjentem plan działań oraz omawiają jakie należy skompletować dokumenty.


Krok nr 2
Każdemu pacjentowi – 24 godz. przed planowym przyjęciem na oddział – w naszym ambulatorium robimy wymaz, aby wykluczyć COVID -19 – po czym pacjent wraca do domu. Uwaga! W oczekiwaniu na wynik nie powinien opuszczać mieszkania, obowiązuje go jednodniowa kwarantanna. Jeśli test okaże się dodatni, zabieg zostanie odwołany – poinformujemy o tym telefonicznie, jeśli ujemny – pacjent następnego dnia zgodnie z planem zostaje przyjęty na oddział.Krok nr 3
Jeśli pacjent jest spoza Krakowa i nie ma możliwości powrotu do domu po wykonaniu testu, zostanie przyjęty na oddział do izolatki.

 

W razie pytań i wątpliwości wszelkie informacje można uzyskać bezpośrednio w sekretariatach na właściwych oddziałach – numery telefonów są dostępne w zakładce „Oddziały” 👉 http://zeromski-szpital.pl/oddzialy/.

 

Do dyspozycji pozostaje także pełnomocnik ds. pacjentów- Lucyna Pławecka – Stolarska, nr tel. – 603 982 268; e-mail: lplawecka@zeromski-szpital.pl
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane