Zamiast kartki walentynkowej nowohucianie dostaną miłosne kalendarze

W czwartek 14 lutego na al. Róż zostanie rozdanych 10 tys. kalendarzy „Kocham Nową Hutę”. Uczestnicy spotkania będą mieli także okazję oddania krwi w specjalnym Krwiobusie.
Kalendarze rozdawane będą w ciągu całego dnia w kluczowych lokalizacjach dzielnicy, później będą dostępne w punktach partnerów akcji, np. w kawiarniach, sklepach, punktach usługowych. Kalendarz ma formę plakatu w formacie A2. Jego główną część zajmuje atrakcyjna fotografia przedstawiająca dzielnicę w sposób pozytywny. Poniżej znajduje się kalendarium zawierające 13 miesięcy (od lutego 2019 do lutego 2020), oraz informacja o sponsorach i partnerach akcji. W 5 edycji akcji „Kocham Nową Hutę” kalendarz ukaże się w dwóch wersjach.

 

Akcja „Kocham Nową Hutę- 10 000 kalendarzy dla Nowohucian” organizowana przez Fundację Promocji Nowej Huty odbędzie się już po raz piąty. Przedsięwzięcie to, ma na celu m.in. integrację społeczności lokalnej oraz wzmocnienie aktywności i zaangażowania jej mieszkańców.

 

HARMONOGRAM:

12:00-14:00
Premiera kalendarza na al. Róż oraz kolportaż kalendarzy na Placu Centralnym, skrzyżowaniu ul. Struga i al. Solidarności, w okolicy Placu Bieńczyckiego, ronda Generała Maczka.

 

13:30-15:00
21:00-22:00
Kolportaż kalendarzy między budynkami „S” i „Z” Centrum Administracyjnego.

 

17:00-19:00
Wernisaż wystawy „Kocham [fotografować] Nową Hutę” oraz spotkanie nowohucian w nowej siedzibie Fundacji Promocji Nowej Huty, na os. Centrum D 6 lok. usługowy 8.

Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *