Za kilka dni rusza remont odcinka ulicy Kocmyrzowskiej

W poniedziałek, 30marca., wystartują prace na ul. Kocmyrzowskiej. Nawierzchnia zostanie odnowiona na odcinku od skrzyżowania z ul. Gustawa Morcinka do granic miasta (rejon skrzyżowania z ul. Luborzycką)

W związku z pracami obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu. Nowa nawierzchnia pojawi się na kilkusetmetrowym odcinku ul. Kocmyrzowskiej – od skrzyżowania z ul. G. Morcinka do granicy miasta (rejon skrzyżowania z ul. Luborzycką). W najbliższy poniedziałek nawierzchnia jezdni zostanie sfrezowana. Roboty te będą prowadzone w ciągu dnia, w godz. 8:00-16:00. Wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, który będzie kierowany ręcznie.Z kolei nowy asfalt układany będzie nocami – z 30 na 31 marca oraz z 31 marca na 1 kwietnia br. W tych dniach prace będą prowadzone w godz. 20:00-6:00 – będzie obowiązywał ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną. Realizacja prac uzależniona będzie od warunków pogodowych. Koszt prac ok. 400 tys. zł.

 

Źródło: zdmk.krakow.pl
Polecane Video

Komentarze

Mieszkaniec Nowej Huty 26.03.20, 9:35:39

A ulica solidarności jest pozostawiona jako być może symbol pernamętnej walki solidarności z anarchią. To że ulica tak pięknie nazwana jest jedną z najbardziej zaniedbanych ulic,dla osoby z niestąd krzyczy tak wymownie, że aż wstyd i żal .Bo jednak Nowochucianie w czasie strajków, i walki o zmiany w kraju mają bardzo hlubną kartę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane