W centrum Nowe Czyżyny możesz zagrać w walentynkowego darta i pomóc zwierzętom

Jak spędzić kreatywnie Dzień Zakochanych, a jednocześnie zrobić dobry uczynek? Będzie się można o tym przekonać podczas najbliższej akcji walentynkowej w centrum handlowym Nowe Czyżyny. Już 14 lutego mieszkańcy będą tam mogli ustrzelić słodki upominek dla drugiej połówki i jednocześnie wesprzeć finansowo Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Walentynki niektórym kojarzą się z komercją i to zarezerwowaną tylko dla par. Jak więc zachować klimat tego święta, a jednocześnie zrobić coś dobrego dla innych? Na taki nietypowy pomysł wpadły Nowe Czyżyny.

 

W piątek w krakowskim centrum od godz. 12.00 do 18.00 rozegra się walentynkowa akcja charytatywna, podczas której będzie można pomóc podopiecznym Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. W jaki sposób? Zasady są bardzo proste.

 

Na terenie centrum stanie pneumatyczny dart, gdzie uczestnicy zabawy wcielając się w rolę walentynkowego Kupidyna będą mogli spróbować swoich sił w strzelaniu do celu. Za każdy celny rzut do liczącej ponad 2 metry tarczy darta do zdobycia będą nagrody: słodki upominek oraz kupon – cegiełka pomocy, który będzie można wrzucić do specjalnej urny.Za każdy przekazany w ten sposób kupon Centrum Nowe Czyżyny przekaże 1 zł na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, które zajmuje się ochroną wszystkich gatunków zwierząt, a pod swoją opieką ma już m.in. psy, koty oraz konie. Im więcej szczęśliwych trafień, tym większa ilość kuponów i wyższa kwota zgromadzona na rzecz podopiecznych organizacji.

 

Udział w akcji wezmą również przedstawiciele KTOZ, którzy będą informować mieszkańców o innych formach wsparcia czworonogów, np. adopcji, wolontariacie lub możliwości przekazania 1% podatku na statutowe cele.

 

Miłość i pomaganie powinny zawsze iść w parze, dlatego tym razem zachęcamy klientów do udziału w akcji organizowanej z myślą o bezdomnych zwierzętach. Każdy, kto chce okazać swoją miłość czworonogom, może dołączyć do naszej zabawy i w ten sposób zaangażować się w szczytne działania stowarzyszenia – mówi Marta Drzewiecka, przedstawicielka marketingu Nowych Czyżyn.

 

To nie wszystkie atrakcje, jakie przygotował organizator. Dodatkowo, przez cały dzień odwiedzający centrum handlowe będą mogli uczestniczyć w konkursach, w których wygrać będzie można walentynkowe upominki, m.in. biżuterię, perfumy, akcesoria oraz zestawy kosmetyków. Udział w zabawie jest bezpłatny, mogą w niej uczestniczyć zarówno dorośli, jak i dzieci.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane