Ul. Stanisławy Dowgiałło składa się z dziur i kolein. Remont ma ruszyć jeszcze w czerwcu

Zarząd Dróg i Miasta Krakowa planuje wyremontować jedną z najbardziej zaniedbanych dróg w Nowej Hucie. Chodzi o ul. Stanisławy Dawgiałło, która prowadzi do Rodzinnych Ogródków Działkowych Wisła.

Mieszkańcy zwracają uwagę na to, że ulica jest w bardzo złym stanie technicznym, posiada liczne ubytki nawierzchni i koleiny. ZDMK informowało, że remont zostanie przeprowadzony w drugim kwartale tego roku, Do tej pory jednak na tym odcinku nie zaczęto żadnych prac.– Ulica zostanie wyremontowana, ekipy pojawią się w czerwcu (pracują obecnie w innym miejscu) – pisze w odpowiedzi na nasze pytania biuro prasowe ZDMK. Urzędnicy dodają, że na około półkilometrowym odcinku zostanie położona nowa warstwa ścieralna z betonu asfaltowego (nakładka). Roboty potrwają kilka dni w zależności od warunków pogodowych.

 

Stanisława Dowgiałło była jedną z pierwszych w Polsce farmaceutek. Została patronką tej ulicy dwa lata temu. Żyła w latach 1865-1933).

 
Polecane Video

Komentarze

Andrzej 28.05.20, 15:38:35

Gratuluje

Dariusz 28.05.20, 19:09:11

Znakomicie! Droga jest rzeczywiście w fatalnym stanie. Można sobie uszkodzić samochód. Oby remonty potrwały jak najkrócej :)

M_Sky 29.05.20, 17:47:05

To nie jest jakaś tam uliczka, to ulica z nazwą i wstyd, żeby takie dziury ją szpeciły. Nie chodzi tylko o prestiż, chodzi o bezpieczeństwo osób które z niej korzystają. Jak najszybciej do załatania :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane