Tauron Arena zaprasza na 5 urodziny

Nie ważne, czy jesteś mały czy duży, czy wolisz jeździć na deskorolce, czy oglądać filmy na wielkim ekranie, słuchać muzyki, czy ścigać się na gokartach – ta impreza jest dla każdego! 5 urodziny czyżyńskiej Tauron Areny 9 czerwca.

 

– Tradycji stało się zadość. Ponownie zapraszamy krakowian do wspólnego świętowania urodzin największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Chcemy w ten sposób podziękować mieszkańcom za to, że są z nami, biorą udział w wydarzeniach, które odbywają się w TAURON Arenie Kraków i sprawiają, że obiekt i teren wokół niego żyją każdego dnia – mówi Małgorzata Marcińska, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Miasta S.A. zarządzającej areną.

 

– Chcemy, aby w tym wyjątkowym dla nas dniu, goście poczuli się w arenie jak w domu, a dokładnie na wielkiej urodzinowej, domowej imprezie i tu spędzili swój wolny czas. Wśród licznych atrakcji, które przygotowujemy na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – dodaje Małgorzata Marcińska.

 

9 czerwca na płycie TAURON Areny Kraków, w Małej Hali oraz na zewnątrz areny przygotowane zostaną strefy nawiązujące do pięciu tematów towarzyszących urodzinom.Sport

 

W Małej Hali oraz Dojo zorganizowane zostaną otwarte treningi siatkarskie, koszykarskie, footballu amerykańskiego i karate. Poprowadzą je trenerzy Sparty Volleyball Kraków, Radwan Sport, Kraków Football Kings i Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków.

 

Zawodnicy AKT przygotują również specjalne pokazy karate, które będzie można zobaczyć na Arenie Głównej oraz na zewnątrz obiektu. Przed areną będzie także można podziwiać pokazy przygotowane przez drużynę siatkarską.

 

Emocje

 

Po raz pierwszy w historii TAURON Areny Kraków w obiekcie powstanie tor gokartowy – będzie się można na nich ścigać na parkingu podziemnym areny. Tor przygotuje GoKarting Center.

 

Specjalnie na urodziny na parking podziemny powróci także Kraków Street Park, czyli idealne miejsce dla wszystkich osób jeżdżących na rolkach, wrotkach, rowerach typu BMX, hulajnogach, longboardach oraz deskorolkach.

 

Wyjątkowe emocje z pewnością towarzyszyć będą uczestnikom zawodów Super Game e-sport. 9 czerwca w TAURON Arenie Kraków odbędzie się wielki finał tegorocznego sezonu rozgrywek.

 

Zabawa

 

Na płycie Areny Głównej powstanie specjalna strefa zabaw dla dzieci. Będą pokazy i warsztaty tańca, warsztaty parkour i akrobatyczne, malowanie twarzy i bitwy na poduszki. Zajęcia poprowadzą m.in. animatorzy z Centrum Kreatywności Bricks4Kidz®, Krainy Zabaw Dziecięcych Anikino, Akademii Kreatywności Kreoś, Parku Trampolin GOjump, Salsa House, Warsztatów Sukcesu oraz Face&Body Painting by Aneta Pałeczka.

 

Kultura

 

Do tej pory w TAURON Arenie Kraków gościliśmy dziesiątki znanych artystów i zespołów takich jak Aerosmith, Depeche Mode, Metallica, Queen, Bruno Mars, Enrigue Iglesias, Sting, Shawn Mendes, Mariah Carey i wielu innych. Ich muzyka będzie towarzyszyć uczestnikom imprezy przez cały dzień podczas pobytu w arenie.

 

Pięcioletnią historię TAURON Areny Kraków będzie sobie można także przypomnieć oglądając wystawę, która stanie w foyer areny.

Z okazji urodzin część płyty areny po raz kolejny zamieni się w salę kinową – na ekranie wyświetlane będą m.in. bajki dla dzieci.

 

Edukacja

 

Na zewnątrz TAURON Areny Kraków zorganizowany zostanie piknik, a na nim powstanie m.in. specjalna strefa przygotowana przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Stanie tutaj radiowóz i motocykl policyjny oraz rowerowy tor przeszkód. Dzięki alkogoglom i narkogoglom będzie się można przekonać jaki negatywny wpływ na postrzeganie rzeczywistości mają alkohol i inne używki. Swój sprzęt zaprezentuje też oddział antyterrorystyczny.

 

Jak co roku w czasie urodzin zaprosimy krakowian do zwiedzania TAURON Areny Kraków i zajrzenia w miejsca, które na co dzień nie są dostępne uczestnikom wydarzeń.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *