Straż Miejska będzie obserwować kominy w Nowej Hucie

W najbliższych dniach strażnicy będą obserwować kominy nowohuckich domów, szczególnie tych z których najczęściej płynęły sygnały o spalaniu paliw stałych od zaniepokojonych mieszkańców.

Obserwacja do tej pory była przeprowadzana w Dębnikach gdzie interwencja była potrzebna w jednym przypadku. Właściciel posesji spalał w piecu niedozwolone paliwo, za co został ukarany mandatem karnym.

 

Przypadki łamania zakazu palenia węglem i drewnem można zgłaszać do Straży Miejskiej Miasta Krakowa, dzwoniąc na nr 986 lub wysyłając raport z aplikacji mobilnej Powietrze Kraków.

 

Zdj. krakow.pl
Polecane Video

Komentarze

MRS FRANKA CREDIT 24.02.21, 14:28:42

Pozdrav svima vama želim koristiti ovaj medij da vam kažem o ovom opipljivom svjedocenju. Zajam sam dobio 1. sijecnja 2021. preko gospode Vldimire Franke, dala mi je zajam od 65,000 eura i bio sam sretan. Ako vam je potreban zajam za vaše najbolje kamate, možete ga dobiti po kamatnoj stopi od 3%. Obratite se njezinoj tvrtki putem e-pošte: vladimirafinancijskiinvestitor@yahoo.com

MRS FRANKA CREDIT 24.02.21, 14:43:09

Pozdrav svima vama želim koristiti ovaj medij da vam kažem o ovom opipljivom svjedocenju. Zajam sam dobio 1. sijecnja 2021. preko gospode Vldimire Franke, dala mi je zajam od 65,000 eura i bio sam sretan. Ako vam je potreban zajam za vaše najbolje kamate, možete ga dobiti po kamatnoj stopi od 3%. Obratite se njezinoj tvrtki putem e-pošte: vladimirafinancijskiinvestitor@yahoo.com }}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane