Spotkajmy się nad Zalewem aby pomóc Izie

W weekend 27-28.06.2020 w godz. 11-18 nad Zalewem Nowohuckim (grill Manhattan) odbędzie się Charytatywny Kiermasz dla Izabelki Michta. Całkowity dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację dziewczynki.

Izunia to bardzo dzielna i wesoła dziewczynka. Nowohucianka! Urodziła się bardzo chora i każdy dzień to jest walka o jej zdrowie i lepszy komfort życia. Dziewczynka urodziła się z ogromną przepukliną oponowo mózgową. Lekarze nie dawali jej wielkich szans na przeżycie, 3 operacje i siła walki Izunii sprawiła że jest nadal z nami i dalej walczy. Niestety Iza cierpi też na epilepsję i dużą, postępującą kifoskoliozę. Na co dzień wymaga opieki całodobowej, rehabilitacji oraz specjalnego sprzętu.

Dlatego narodziła się myśl zorganizowania kiermaszu, na którym zostaną zebrane środki finansowe umożliwiające częściowe pokrycie kosztów związanych z ciągłą rehabilitacją i leczeniem. Więcej informacji nt Izy: https://m.facebook.com/izabelkamichta/?tsid=0.18655838863828111&source=result

 

Podczas kiermaszu będzie możliwość zakupu m.in książek, ubrań, zabawek, porcelany oraz wzięcia udziału w loterii – każdy los wygrywa.
Miłośników słodkości zapraszamy na domowe wypieki, kawę i herbatę. W dniu wydarzenia istnieje możliwość BEZPŁATNEGO rozliczenia PITów za 2019 w zamian za przekazanie Izuni 1% podatku. Kiermaszowi będzie towarzyszyć także Akcja Krwiodawstwa, zajęcia zumby, pokaz kickboxingu oraz będzie się można przejechać kultowym maluchem.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane