Ślady palenia w piecu chciał ukryć w… wannie

Schował się w domu, próbował niepostrzeżenie uciec przez okno, a na koniec wygaszał palenisko wodą, a wszystko z powodu kontroli strażników miejskich na os. Góra Kościelnicka , którzy chcieli sprawdzić czym mężczyzna pali w piecu.

– Informację o dymiącym kominie w Nowej Hucie otrzymaliśmy od jednej z mieszkanek. Wysłany na miejsce patrol zlokalizował nieruchomość, ale nie mógł dostać się do środka, ponieważ mężczyzna, który jak się później okazało obsługiwał piec, na jego widok wbiegł do domu i zamknął za sobą drzwi – mówi Marek Anioł, rzecznik krakowskiej straży miejskiej..O tym, że podejrzenia osoby zgłaszającej były słuszne, strażnicy przekonali się chwilę później. Mężczyzna chcąc uniknąć konsekwencji, najpierw próbował niepostrzeżenie opuścić mieszkanie… przez okno, a gdy to się nie udało zaczął wygaszać piec… wsypując żarzący się węgiel do wanny wypełnionej wodą.

 

Kilkanaście minut później strażnicy weszli do domu w asyście policjantów. Ostatecznie mężczyzna został ukarany mandatem karnym.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane