Ruszyły zapisy na dziecięcą imprezę sportową Kids Run w Czyżynach

Kids Run to więcej niż bieg, to impreza sportowa na której oprócz zawodów biegowych dzieci będą mogły spróbować swoich sił w różnych konkurencjach sprawnościowych, konkurencjach lekkoatletycznych oraz sportach drużynowych.

W ramach imprezy odbędzie się 20 biegów z podziałem na starty chłopców i dziewczynki. Zgodnie z harmonogramem najpierw wystartują chłopcy, a następnie po ok. 5 minutach dziewczynki. Podany czas dotyczy startu chłopców. Bezpośrednio przed biegiem odbędą się rozgrzewki. Zawody są otwarte dla dzieci począwszy od 1 aż do 13 roku życia. Najmłodsze dzieciaki pokonają dystans 100m, najstarsze przebiegną 800m.

 

W pakiecie startowym każdy mały sportowiec otrzyma pakiet startowy z personalizowanym numerem startowym, a na mecie biegu medal odlewany w kształcie pandy. Dzieci zapisane na min. 2 tygodnie przed terminem biegu otrzymają numer startowy z własnym imieniem lub napisem wybranym w trakcie rejestracji

 

Bieg odbędzie się 8 września na stadionie AWF w Czyżynach. Opłata startowa za udział w biegu oraz skorzystanie z atrakcji sportowych na stadionie wynosi 24 zł (pakiet z koszulką 49zł).

 

Informacje i regulamin wydarzenia znajdziesz tutaj
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane