Róża Thun: Jakby 7 tys. imigrantów przyjechało do Nowej Huty, nikt by nie zauważył

Podczas spotkania z wyborcami europosłanka Platformy Obywatelskiej, odnosząc się do kwestii przyjmowania imigrantów w naszym kraju posłużyła się przykładem Nowej Huty.

Kampania wyborcza do europarlamentu trwa w całym kraju. Kandydaci spotykają się z wyborcami opowiadając o tym co zamierzają zdziałać dla swojego regionu, kraju i Europy.

 

Z wyborcami spotkała się ostatnio również aktualna europosłanka Róża Thun, która przekonuje, że Polska, podobnie jak kraje zachodniej Europy, powinna przyjąć imigrantów. Thun przekonywała słuchających do swoich racji przytaczając przykład z Nową Hutą.

 

– Jakby 7 tys. osób przyjechało do Nowej Huty, to by państwo tego nie zauważyli. To jest nic, po prostu. Na każdym stadionie jest więcej ludzi – powiedziała Róża Thun.Słowa europosłanki wywołały lawinę komentarzy m.in. na facebookowym profilu Nowohucianie. Poniżej przytaczamy kilka wybranych komentarzy.

 

„Najbardziej przerażające jest to, że „ktoś” doprowadza do tego, że tacy ludzie jak p.Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein, reprezentują Polaków i Polskę…”

 

„A gdyby tak osiedlić 2 imigrantów w mieszkaniu pani Róży, to też by nikt nie zauważył, to tylko 2 – tylu zmieści się gdziekolwiek Pozdrowienia dla oderwanych od rzeczywistości.”

 

Tu już dawno jest tylu imigrantów. Głównie ze wschodu. I nikt nie zauważa.”
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane