Remont ulicy Brzeskiej potrwa do końca listopada

W poniedziałek, 7 października, rozpoczął się remont ul. Brzeskiej. Nowa nawierzchnia pojawi się na odcinku od skrzyżowania z ul. Igołomską do granicy miasta. W związku z robotami obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu.

W ramach remontu wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni, odnowione zostaną zatoki autobusowe. Roboty będą prowadzone odcinkowo przy zwężeniach jezdni (ok. 300 m.), w godz. 7.00-19.00. Ruch pojazdów będzie kierowany ręcznie.

 

Organizacja prac może ulec zmianie ok. 16 października. Będzie to związane ze zmianami na ul. Igołomskiej, na której zostanie wprowadzony ruch wahadłowy w związku z rozpoczęciem robót na wiadukcie kolejowym. Wydział Miejskiego Inżyniera Ruchu UMK przeprowadzi analizę ruchu i na jej podstawie podejmie decyzje o jego organizacji.

 

Kolejny odcinek ul. Igołomskiej gotowy

Przełożenie ruchu odbędzie się w czwartek, ok. godz. 8. Po przeniesieniu ruchu na jezdnię południowa drogowcy rozpoczną prace na jezdni północnej. Dodatkowo tuż przed skrzyżowaniem z ul. Rzepakową realizowane będą roboty ziemne w związku z budową wiaduktu. Na nowo oddanym odcinku obowiązywał będzie ruch dwukierunkowy.   W trakcie przekładania ruchu mogą pojawić się chwilowe utrudnienia. […]

0 komentarzy

 
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane