Remont ulicy Brzeskiej potrwa do końca listopada

W poniedziałek, 7 października, rozpoczął się remont ul. Brzeskiej. Nowa nawierzchnia pojawi się na odcinku od skrzyżowania z ul. Igołomską do granicy miasta. W związku z robotami obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu.

W ramach remontu wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni, odnowione zostaną zatoki autobusowe. Roboty będą prowadzone odcinkowo przy zwężeniach jezdni (ok. 300 m.), w godz. 7.00-19.00. Ruch pojazdów będzie kierowany ręcznie.

 

Organizacja prac może ulec zmianie ok. 16 października. Będzie to związane ze zmianami na ul. Igołomskiej, na której zostanie wprowadzony ruch wahadłowy w związku z rozpoczęciem robót na wiadukcie kolejowym. Wydział Miejskiego Inżyniera Ruchu UMK przeprowadzi analizę ruchu i na jej podstawie podejmie decyzje o jego organizacji.

 

Rusza przebudowa wiaduktu i tunelu na ul. Igołomskiej

Państwowy przewoźnik po skoordynowaniu własnych remontów realizowanych na terenie miasta oraz harmonogramów wykonawcy przebudowy ul. Igołomskiej wydał zgodę na wejście z robotami na wiadukt. Pozostające w gotowości ekipy drogowców oraz sprzęt rozpoczęły przygotowania do częściowej rozbiórki obiektu. Warunki są trudne, ponieważ prace na wiadukcie są prowadzone nie tylko przy jednoczesnym utrzymaniu ruchu pociągów dowożących zaopatrzenie […]

0 komentarzy

 
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *