Pożegnanie lata w Mistrzejowicach – Święto Dzielnicy XV już w najbliższą sobotę!

Już w nadchodzącą sobotę, 16 września, mieszkańcy Dzielnicy XV Mistrzejowice oraz wszyscy ci, którzy chcieliby doświadczyć wyjątkowej atmosfery tej imprezy, są serdecznie zaproszeni na "Pożegnanie lata" na Plantach Mistrzejowickich. To wydarzenie, które każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, gwarantuje mnóstwo atrakcji dla mieszkańców i odwiedzających.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15 i potrwa aż do 21:30.

 

Główną atrakcją będą występy zespołów i placówek z dzielnicy Mistrzejowice.  O godzinie 20 zaplanowany jest szczególny moment – występ zespołu ELVIS 56. Miłośnicy rock’n’rolla na pewno nie będą zawiedzeni!
 

Dla najmłodszych uczestników przygotowane zostaną bezpłatne dmuchańce oraz liczne atrakcje przez cały czas trwania imprezy. Straż Miejska, Straż Pożarna, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania oraz policja przygotują specjalne niespodzianki i zabawy, które z pewnością umilą czas najmłodszym. Nie zabraknie również warsztatów plastycznych, gdzie wszyscy chętni będą mogli wykazać się swoją kreatywnością i stworzyć własne dzieła sztuki.

 
 

Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *