Policjanci pomogli w eskorcie do szpitala Żeromskiego

Kobieta zaczęła tracić przytomność i potrzebowała pilnej pomocy medycznej. Szybka reakcja funkcjonariuszy i asysta spowodowały, że kobieta błyskawicznie dotarła na SOR gdzie otrzymała fachową pomoc.

W połowie lutego, krakowscy policjanci ułatwili kierowcy dotarcie z  mamą  do jednego z nowohuckich szpitali.

 

Mężczyzna zwrócił się o pomoc do funkcjonariuszy, ponieważ podróżująca z nim samochodem mama nagle źle się poczuła. Kobieta zaczęła tracić przytomność i potrzebowała pilnej pomocy medycznej. Szybka reakcja funkcjonariuszy i asysta spowodowały, że kobieta błyskawicznie dotarła na SOR gdzie otrzymała fachową pomoc.

 Wdzięczny kierowca przysłał podziękowanie, którego treść z dumą publikujemy.

 

„Chciałem serdecznie podziękować Panom Policjantom, którzy w dniu 13 lutego 2019 r w godzinach popołudniowych pomogli w eskorcie mojej mamy do szpitala Żeromskiego. Panowie przypadkowo napotkani na trasie wykazali się sprawnym bezinteresownym działaniem, podejmowali szybkie decyzje, wykazali się opanowaniem i profesjonalizmem zasługującym na szczególną pochwałę i uznanie. 

 


Ponadto Panowie wykazali się też troską i chęcią udzielenia pomocy nie tylko fizycznej, ale także psychicznej, wspierając moją mamę i okazując nadzwyczajną empatię. Ich zaangażowanie nie zakończyło się tylko na sprawnym działaniu w trakcie opisanego wydarzenia, ale też było kontynuowane w postaci bardzo życzliwych rozmów telefonicznych z pytaniami o stan zdrowia mojej mamy – w trakcie których wyrazili troskę o nią i życzyli szybkiego powrotu do zdrowia. 

 

W imieniu swoim jak i mojej mamy serdecznie dziękuję.

Postawa tych dwóch Panów jest zdecydowanie godna naśladowania. 

Dzięki ich zachowaniu wiem, że mogę liczyć na pomoc w każdej sytuacji, a ich działanie pokazuje czym tak naprawdę jest dla nich służba w Polskiej Policji.”
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *